wtorek,
21 sierpnia 2018

V SYNOD

Znalezione obrazy dla zapytania v synod logo

Wtorek, XX Tydzień zwykły
Wspomnienie św. Piusa X, papieża

17-tego sierpnia jak co roku gościliśmy w naszej parafii Pieszą Pielgrzymkę
Tarnowską na Jasną Górę. Na postoju otrzymali posiłki przygotowane przez naszych parafian.
Bóg zapłać wszystkim którzy usłużyli Pielgrzymom
w rózny sposób.
Zdjęcia z tego wydarzenia i informacje na bieżąco z PPT pod linkiem.

W niedzielę 24 czerwca odbył się II Rodzinny Festyn Parafialny. Tego dnia można było m. in. sprawdzić swoich sił w licznych konkurencjach sportowych i zabawach rodzinnych, pozjeżdzać na dmuchanej zjeżdżalni, bryczką przejechać po ulicach parafii, podziwiać sprzęt strażacki, wziąć udział w loterii fantowej,  w której do zdobycia były cenne nagrody oraz zobaczyć naszych księży w roli aktorów.Składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom oraz parafianom za swój udział w festynie i wspólnej zabawie.

Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne tutaj.

W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej została odprawiona Msza Święta na Dwudniakach, po której w procesji Eucharystycznej do czterech ołtarzy udaliśmy się chwaląc Najświętszy Sakrament. Dziękujemy wszystkim, który przyczynili się do organizacji uroczystości oraz dla dzieci dzwoniących i sypiących kwiaty za liczny udział w procesjach podczas Oktawy Bożego Ciała.

Zdjęcia z uroczystości dostępne są tutaj.