Dzisiaj jest

wtorek,
21 sierpnia 2018

(233. dzień roku)

V SYNOD

Znalezione obrazy dla zapytania v synod logo

Święta

Wtorek, XX Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie św. Piusa X, papieża

Statystyki

;

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1396615

Zegar

RODO

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.

Parafia Matki Bożej Pocieszenia

w Wierzchosławicach

 

 33-122 Wierzchosławice 83 a (tel. +48 14 679 64 94)

e-mail: wierzchoslawice@diecezja.tarnow.pl

Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Gości na stronie Parafii Matki Bożej Pocieszenia w Wierzchosławicach. Znajdują się tutaj informacje o naszej wspólnocie związane zarówno z jej historią jak i z aktualnymi wydarzeniami. Cieszymy się, że stanowią one pomoc dla wszystkich zainteresowanych życiem religijnym naszej parafii.

17-tego sierpnia jak co roku gościliśmy w naszej parafii Pieszą Pielgrzymkę
Tarnowską na Jasną Górę. Na postoju otrzymali posiłki przygotowane przez naszych parafian.
Bóg zapłać wszystkim którzy usłużyli Pielgrzymom
w rózny sposób.
Zdjęcia z tego wydarzenia i informacje na bieżąco z PPT pod linkiem.

W niedzielę 24 czerwca odbył się II Rodzinny Festyn Parafialny. Tego dnia można było m. in. sprawdzić swoich sił w licznych konkurencjach sportowych i zabawach rodzinnych, pozjeżdzać na dmuchanej zjeżdżalni, bryczką przejechać po ulicach parafii, podziwiać sprzęt strażacki, wziąć udział w loterii fantowej,  w której do zdobycia były cenne nagrody oraz zobaczyć naszych księży w roli aktorów.Składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom oraz parafianom za swój udział w festynie i wspólnej zabawie. 

Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne tutaj.

W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej została odprawiona Msza Święta na Dwudniakach, po której w procesji Eucharystycznej do czterech ołtarzy udaliśmy się chwaląc Najświętszy Sakrament. Dziękujemy wszystkim, który przyczynili się do organizacji uroczystości oraz dla dzieci dzwoniących i sypiących kwiaty za liczny udział w procesjach podczas Oktawy Bożego Ciała.

Zdjęcia z uroczystości dostępne są tutaj.