PIELGRZYMKA PARAFIALNA

208707

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

13.01.2019r.

1. Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc.

2. W czwartek 17 stycznia rozpoczynają się XXXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie, odbywające się pod hasłem „Oto Ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego!”.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: Czwartek: świętego Antoniego, Sobotę: świętego Józefa Sebastiana Pelczara.

4. W przyszła Niedziele składka przeznaczona na remont kościoła.

5. 18 stycznia rozpoczyna się w całym Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

W Piątek 18. 01. wyjazd na Drogę Krzyżową do Wał Rudy tradycyjnie o 14:20 z parkingu przy kościele. BUS pojedzie przez Trzydniaki i Dwudniaki.

6. Polecamy prasę katolicką Gościa Niedzielnego, Niedziela.

7. Wizyta Duszpasterska ….