Menu

Dzisiaj jest

wtorek,
21 lutego 2017

(52. dzień roku)

Święta

Wtorek, Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
3635

Statystyki

;

Sonda



Zegar

 

SPOTKANIA FORMACYJNE

 

Obowiązkowe spotkanie formacyjne lektorów w każdy piątek o godz. 17.30.

 

Obowiązkowe spotkanie formacyjne ministrantów w każdą sobotę o godz. 9.00.

 

 

LISTA LEKTORÓW PARAFII WIERZCHOSŁAWICE

 

 

 

1.  Bajan Krystian

 

2.  Brzozowski Damian

 

3.  Chmura Łukasz

 

4.  Cygal Tomasz

 

5.  Drąg Damian

 

6.  Jan Stolarz

 

7.  Janiga Szczepan

 

8.  Kędzior Dominik

 

9.  Kowal Adam

 

10. Krzak Przemysław

 

11. Kuczek Mateusz

 

12. Kurowski Bartłomiej

 

13. Lech Maciej

 

14. Mogilski Dawid

 

15. Pochroń Maciej

 

16. Rogóż Hubert

 

17. Skóra Bartłomiej

 

18. Skóra Piotr

 

19. Stawarz Miłosz

 

20. Świerczek Grzegorz

 

21. Tarnowski Krzysztof

 

22. Zych Łukasz

 

 

SŁUŻENIE OBOWIĄZKOWE LSO

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

6.30                                                                                      

 

Kędzior Dominik                                                                                         

 

Bajan Krystian                                                                                                                                           

 

Stolarz Albert                                                                                   

 

Brzozowski Damian

 

Gielczowski Mateusz

 

Owsiak Jakub

 

Mularz Kamil

 

Cygal Kamil

 

 

 

18.00

 

Pochroń Maciej

 

Świerczek Grzegorz

 

Krzos Dawid

 

Cygal Kamil

 

Liszka Kamil

 

Wójcik Michał

 

 

 

                                                                                             

 

 

 

WTOREK

 

 

 

6.30                                                                                                  

 

Świerczek Grzegorz                                                                          

 

Jasiński Szczepan                                                                             

 

Cygal Kamil

 

Kurowski Bartłomiej

 

Skóra Mateusz

 

 

 

18.00  

 

Rogóż Hubert

 

Kwapniweski Wiktor

 

Skóra Paweł   

 

Skomlowski Albert                            

 

 

 

ŚRODA

 

 

 

6.30                                                                                      

 

Kowal Adam                                                                                    

 

Kwapniweski Wiktor                                                                        

 

Piestrzyński Szymon                                                                        

 

                                                                                                         

 

18.00

 

Mogilski Dawid

 

Iwanek Szymon

 

Cygal Tomasz

 

Iwanek Ireneusz

 

Lech Maciej                                                                                                 

 

Lech Jakub

 

CZWARTEK

 

 

 

6.30                                                                                                  

 

Bajan Krystian                                                                                             

 

Iwanek Ireneusz                                                                                           

 

Kuczek Mateusz                                                                                           

 

Paweł Skóra                                                                                                                                                            

 

18.00  

 

Brzozowski Damian                                                                                     

 

Piestrzyński Szymon                                                                                                

 

Biały Kamil

 

Stolarz Albert

 

19.00

 

Skóra Bartłomiej

 

Skóra Piotr

 

                                                                                             

 

PIĄTEK

 

 

 

6.30                                                                                                  

 

Kędzior Dominik                                                                                         

 

Krzos Dawid                                                                                    

 

Biały Kamil

 

Liszka Kamil

 

Wójcik Michał

 

Skomlowski Albert

 

 

 

 

 

18.00                                                             

 

Gielczowski Mateusz

 

Mogilski Dawid

 

Owsiak Jakub

 

Mularz Kamil

 

 

 

SOBOTA

 

 

 

6.30                                                                                                  

 

Cygal Tomasz                                                                                   

 

Rogóż Hubert                                                                                   

 

Iwanek Szymon         

 

Lech Jakub                                                                           

 

                                              

 

18.00

 

Skóra Mateusz

 

Pochroń Maciej

 

Jasiński Szczepan

 

Kurowski Bartłomiej

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

 

6.30

 

Bajan Krystian, Kurowski Bartłomiej, Brzozowski Damian

 

 

 

8.00

 

Rogóż Hubert, Krzak Przemysław,  Adam Kowal, Mogilski Dawid, Kędzior Dominik, Gielczowski Mateusz, Owsiak Jakub, Skóra Piotr, Skóra Bartłomiej, Skóra Paweł, Mularz Kamil, Skomlowski Albert, Mrowca Damian

 

 

 

9.30

 

Cygal Tomasz, Pochroń Maciej, Świerczek Grzegorz, Lech Maciej, Stolarz Albert, Krzos Dawid, Jasiński Szymon, Cygal Kamil, Skóra Mateusz

 

 

 

11.00

 

Chmura Łukasz, Iwanek Szymon, Iwanek Ireneusz, Biały Kamil, Kwapniewski Wiktor, Piestrzyński Szymon, Wójcik Michał, Lech Jakub

 

 

 

17.00

 

Kuczek Mateusz