Dzisiaj jest

piątek,
26 maja 2017

(146. dzień roku)

Święta

Piątek, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Wspomnienie św. Filipa Nereusza, Prezbitera

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
3127

Statystyki

;

Sonda



Zegar

 

SPOTKANIA FORMACYJNE

 

Obowiązkowe spotkanie formacyjne lektorów w każdy piątek o godz. 17.30.

 

Obowiązkowe spotkanie formacyjne ministrantów w każdą sobotę o godz. 9.00.

 

 

LISTA MINISTRANTÓW PARAFII WIERZCHOSŁAWICE

 

 

 

1.  Biały Kamil

 

2.  Skomlowski Albert

 

3.  Cygal Kamil

 

4.  Gielczowski Mateusz

 

5.  Iwanek Ireneusz

 

6.  Iwanek Szymon

 

7.  Jasiński Szczepan

 

8.  Krzos Dawid

 

9.  Kwapniewski Wiktor

 

10. Mrowca Damian

 

11. Mularz Kamil

 

12. Owsiak Jakub

 

13. Piestrzyński Szymon

 

14. Rogóż Konrad

 

15. Wójcik Michał

 

16. Skóra Paweł

 

17. Stolarz Albert

 

18.           .

 

19.          .

 

20.          .

 

21.      

 

SŁUŻENIE OBOWIĄZKOWE LSO


PONIEDZIAŁEK

6.30                                         
Kędzior Dominik                               
Bajan Krystian                                                                             
Stolarz Albert                               
Brzozowski Damian
Gielczowski Mateusz
Owsiak Jakub

18.00
Pochroń Maciej
Świerczek Grzegorz
Krzos Dawid
                                      
                               

WTOREK

6.30                                   
Świerczek Grzegorz                           
Jasiński Szczepan                           
Cygal Kamil

18.00   
Rogóż Hubert
Kwapniweski Wiktor
Skóra Paweł                           



ŚRODA

6.30                                       
Kowal Adam                               
Kwapniweski Wiktor                           
Piestrzyński Szymon                           
                                   
18.00
Mogilski Dawid
Iwanek Szymon
Cygal Tomasz
Iwanek Ireneusz
Owsiak Jakub


                                   
CZWARTEK

6.30                                   
Bajan Krystian                               
Iwanek Ireneusz                               
Kuczek Mateusz                               
Paweł Skóra                                                                                                                            


18.00   
Brzozowski Damian                               
Piestrzyński Szymon                                   
Biały Kamil
Stolarz Albert


19.00
Skóra Bartłomiej
Skóra Piotr

   
                                   
PIĄTEK

6.30                                   
Kędzior Dominik                               
Krzos Dawid                               
Biały Kamil


18.00                       
Gielczowski Mateusz
Mogilski Dawid



SOBOTA

6.30                                   
Cygal Tomasz                               
Rogóż Hubert                               
Iwanek Szymon                               
                                   

18.00
Krzak Przemysław
Pochroń Maciej
Cygal Kamil
Jasiński Szymon



NIEDZIELA

6.30

Bajan Krystian

8.00

Rogóż Hubert, Krzak Przemysław,  Adam Kowal, Mogilski Dawid, Kędzior Dominik, Gielczowski Mateusz, Owsiak Jakub, Skóra Piotr, Skóra Bartłomiej, Skóra Paweł


9.30

Cygal Tomasz, Pochroń Maciej, Świerczek Grzegorz, Lech Maciej, Stolarz Albert, Krzos Dawid, Jasiński Szymon, Cygal Kamil


11.00

Kurowski Bartłomiej, Chmura Łukasz, Iwanek Szymon, Iwanek Ireneusz, Biały Kamil, Kwapniewski Wiktor, Piestrzyński Szymon.


17.00

Kuczek Mateusz