sobota,

Sobota, III Tydzień Wielkanocny

Znalezione obrazy dla zapytania medjugorie

GRECJA- ŚLADAMI ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

26.06.2020 - 05.07.2019r.

W dniach 26 czerwca do 5 lipca 2020 roku organizowana jest
z naszej parafii pielgrzymka do Grecji śladami św. Pawła Apostoła

Koszt 10 - dniowej pielgrzymki wynosi 600 zł i 300 euro
(+ 100 euro – koszty realizacji programu (bilety wstępu, przewodnicy miejscowi)

Zapisy i wszelkie informacje u ks. Krzysztofa . Ks. Krzysztof  będzie także duchowym opiekunem pielgrzymki.

Zainteresowanych prosimy o szybki kontakt, ale i przekazanie informacji znajomym, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z tego wyjazdu.

Plan Pielgrzymki

pisma